Číšník /Servírka

  • Ostružná

Pracovní místo ( Číšník /Servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontatk telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- základní vzdělání

Pracovní náplň:
- Příprava a aranžování místností a tabulí.
- Přijímání a umísťování hostů, poskytování rady při výběru pokrmů a nápojů.
- Servírování a vydávání pokrmů a nápojů.
- Ošetřování a nalévání nápojů.
- Účast na přípravě a obsluze při slavnostních akcích.
- Přijímání objednávek.
- Inkaso plateb a spolupráce s pokladnou.
- Péče o používané předměty (sklenice, nádobí, příbory atd.).
- Uskladňování a kontrola zboží a předmětů používaných v restauraci.
- Odborná instruktáž u speciálních pokrmů a nápojů.

Místo výkonu práce: Ostružná
Pracovní doba: turnus / krátký -dlouhý týden

Zaměstnavatel nabízí: možnost ubytování po dobu směny, zaměstnanecké benefity

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na tel. čísle: 739 407 977, po-pá od 10:00 - 12:00hod
- osobní schůzka jen po předchozí telefonické dohodě
- na e-mail: info@skiland.cz
Volné místo číšník /servírka pro lokalitu Ostružná.