ÚČETNÍ

  • Opava

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Milena Proskeová, tel. 777 574 364, zájemce zašle strukturovaný životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu info@kafira.cz nejpozději do 15.7.2018. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční 20.7.2018 na Horním nám. 132/47, Opava.
Požadujeme: znalost a praxe v oblasti podvojného účetnictví, dobrá znalost PC - MS Office, znalost účetního SW MRP výhodou, znalost personální agendy včetně zpracování mezd výhodou, trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost, pečlivost.
Nástupní plat dle praxe, cca 20.000,-Kč.
Pracoviště: Opava, nástup možný dle dohody, nejpozději 1.9.2018.
Zájemce zasláním údajů o své osobě souhlasí s jejich uchováním po dobu výběrového řízení, následně budou materiály skartovány.
Volné místo účetní pro lokalitu Opava.