Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s. r. o.

Elektromechanici

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: ŘP sk. B
Volné místo elektromechanici pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektromechanici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s. r. o.
Ulice: Podvesná XVII 3833
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Helena Hanusová
E-mail: personalista@dszo.cz
Telefon: +420 577 052 119

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s. r. o.