Pracovník v sociálních službách

  • Záblatí

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Farní charita Prachatice
VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI
PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
PRO DŮM SV. PETRA PRO MUŽE V ZÁBLATÍ (DSP)
Požadavky:
SOU, SŠ
praxe v azylovém domě výhodou
bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)
znalost práce na PC
přehled v oblasti poskytování sociálních služeb a v systému státní sociální podpory
manuální zručnost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
předpoklady k odpoledním a nočním směnám v azylovém zařízení
řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
ČID není překážkou
Uchazeči splňující podmínky výběrového řízení budou pozváni dne 30. července 2018 k ústnímu pohovoru.

Strukturované životopisy zasílejte do 27. 7. 2018 na e-mailovou adresu kontaktní osoby nebo poštou
na adresu azylového domu: Dům sv. Petra pro muže, č. p. 38, 384 33 Záblatí.
Všichni uchazeči budou do 2 dnů vyrozuměni o výsledku výběrového řízení prostřednictvím e-mailu.
Pracovní podmínky:
Pracovní pozice pracovník v sociálních službách
Pracovní úvazek DPP - Dohoda o provedení práce
Místo výkonu práce Dům sv. Petra pro muže v Záblatí
Mzdové podmínky při osobním jednání
Nabízíme zajímavou práci v malém kolektivu, profesní vzdělávání
Nástup 6. 8. 2018
Po předchozí domluvě možnost prohlídky zařízení a seznámení se s provozem azylového domu.
Kontakt:
Bc. Pavel Pešek (vedoucí služby) - tel. 732 140 224, 388 310 979; vedouci.azyl.zablati@charitaprachatice.cz
Volné místo pracovník v sociálních službách pro lokalitu Záblatí.