Vedoucí Oddělení plánování a řízení provozu

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí Oddělení plánování a řízení provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s
přijmou zaměstnance na pracovní pozici Vedoucí Oddělení plánování a řízení provozu
Požadavky:
Vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru
Praxe v oboru výhodou
Všeobecná znalost nákladového a finančního účetnictví výhodou
Analytické myšlení a dovednosti, tvorba reportů, bilancí, rozvah či plánů
Schopnost řízení týmu
Samostatnost a organizační schopnosti
Výborná znalost práce na PC, MS Office
Znalost Aj nebo Nj výhodou
Dobré komunikační schopnosti slovem i písmem
Aktivní řidičský průkaz sk. B
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Motivační dopis
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Řídí a organizuje práci týmu - oddělení plánování a řízení provozu
Spolupracuje s ostatními vedoucími oddělení na sledování a vyhodnocování plánu oprav a investic provozního úseku
Podílí se na zpracovávání analýz, rozborů a vyhodnocení nákladů na opravy a údržbu ve srovnání s rozpočtem v jednotlivých hospodářských (nákladových) střediscích provozního úseku
Provádí analýzu nákladů a investičních výdajů dle dodavatelů
Zajišťuje podklady pro sledování nákladů jednotlivých hospodářských (nákladových) středisek provozního úseku
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný od 01.08.2018 na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte