PROJEKTANT

  • Brno

Pracovní místo ( PROJEKTANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný profesní životopis zasílejte na e-mail: r.smisek@aqua-styl.cz
Podrobnější informace o firmě získáte na www.aqua-styl.cz

Firma AQUA - STYL spol. s r.o. Držovice
zaměřující se svou činností na dodávky a výstavbu technologických celků formou na klíč v oblasti energetiky (napájecí stanice, chladící okruhy,oběhové a čerpací stanice, …)
hledá pro svou technickou kancelář v Brně nového pracovníka na pozici: PROJEKTANT
Náplň práce:
správa dokumentace, tisk, kompletace projektů
podpora projektového týmu
spoluúčast na tvorbě projekční a realizační dokumentace
komunikace s obchodním oddělením a výrobou

Požadujeme:
SŠ, VŠ technické směru (strojírenství, elektro)
znalost práce v programu AutoCAD, Inventor,
zodpovědnost, aktivní přístup k práci
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti
práce na HPP
zajímavou a samostatnou práci
příspěvek na stravování
pracoviště v Brně

Nástup: dle dohody
Volné místo projektant pro lokalitu Brno.