Technik - přípravář výroby

  • Brno

Pracovní místo ( Technik - přípravář výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s
přijmou zaměstnance na pracovní pozici Technik - přípravář výroby
Požadavky:
Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
Praxe v oboru provozu tepelných zdrojů výhodou
Dobrá znalost MS Office - Word, Excel
Ochota se dále vzdělávat
Předpoklady pro týmovou práci
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Motivační dopis
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Organizuje práci kolektivu dělníků při řízení provozu, provádění oprav výrobních zařízení se středně složitou technologií
Zabezpečuje přípravu a realizaci investičních oprav tepelných zdrojů a sítí ve spolupráci s mistry a s techniky odboru provozu lokálních zdrojů.
Koordinuje práci subdodavatelů, kontroluje dodržování technologické a pracovní kázně, kontroluje dodržování bezpečnosti a hygieny práce
Zpracovává cenové nabídky na realizace oprav a servisních prací - zpracovává kalkulační listy pro podávání cenových nabídek
Přebírá a předává jednotlivé zakázky, opravy investičního charakteru. Zodpovídá za jejich evidenci, správnost, prověřuje správnost faktur
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 18.07. 2018 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve sta