Technik - chemik

  • Brno

Pracovní místo ( Technik - chemik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s
přijmou zaměstnance na pracovní pozici Technik - chemik
Požadavky:
Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
Praxe v oboru provozu tepelných zdrojů výhodou
Technické dovednosti, znalost vyhrazených technických zařízení
Dobrá znalost MS Office - Word, Excel
Ochota se dále vzdělávat
Předpoklady pro týmovou práci
Řidičské oprávnění sk. B
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Motivační dopis
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Zajišťuje kvalitu doplňované a oběhové vody v systémech provozovaných tepelných zdrojů
Kompletně zajišťuje správu svěřených zařízení - chemických úpraven vody a související technologie na všech lokálních zdrojích
Provádí kontrolu chemických úpraven vody na lokálních zdrojích a zajišťuje jejich servis a opravy
Provádí pravidelné kontrolní odběry doplňované a oběhové vody a analýzu vybraných parametrů přímo na zdrojích
Stanovuje ve spolupráci se servisními dodavateli a pracovníky CHÚV TB postup úpravy oběhové vody podle příslušných provozních předpisů
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 18.07. 2018 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena