Ergoterapeut/-ka

  • Dubí

Pracovní místo ( Ergoterapeut/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vzdělání v oboru ergoterapie (VŠ, ÚSO)
aktivní, klientsky orientovaný přístup, respektování lidské důstojnosti u všech našich klientů
základní znalost AJ
profesionalitu, pracovitost, samostatnost, spolehlivost a ochotu
Náplň práce:
individuální a skupinová ergoterapie dle indikace lékaře, vedení jednoduché dokumentace
ergoterapeutické intervence dle vlastního profesionálního úsudku
Nabízíme:
nástup možný ihned
pracovní poměr na plný úvazek (v případě zájmu lze sjednat i částečný úvazek)
pracovní dobu v jednosměnném provozu (ranní provoz)
možnost ubytování (dva měsíce zdarma)
možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů - mzdový růst, mimořádné prémie, zaměstnanecké stravování, atd.
stabilní zaměstnaní a zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí, možnost práce s pokročilými technologiemi (robotické pracoviště)
Nástupní mzda:
22.500,- Kč až 24.500,- Kč, dále příplatky dle Zákoníku práce
Nabídky prosím směřujte na kontakt:
Bc. Martina Belejová
e-mail: belejova@laznedubi.cz, tel. 725 124 579
Volné místo ergoterapeut/-ka pro lokalitu Dubí.