Řidič autobusu na MHD, linkovou dopravu a zájezdovou dopravu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Řidič autobusu na MHD, linkovou dopravu a zájezdovou dopravu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Mgr. Simona Čuláková, tel.: 353 505 356, 601 331 425 (8:00 - 16:00), e-mail: culakova@dpkv.cz

Nabízíme:

-náborový příspěvek ve výši 25.000,- Kč při nástupu s řidičským oprávněním skupiny D včetně průkazu profesní způsobilosti
-financování ŘP sk. D včetně profesního oprávnění
-práci na hlavní pracovní poměr či dohodu o pracovní činnosti
-5 týdnů dovolené
-práci v pravidelných turnusových směnách
-profesní školení řidičů
-řízení moderních a technicky vyspělých autobusů
-pracovní poměr bude uzavřen na dobu 6 měsíců, následně možnost prodloužení úvazku na dobu neurčitou

Požadujeme:

-řidičský průkaz sk. D (popřípadě možnost rozšíření ŘP na sk. D, a to na náklady podniku)
-platný průkaz profesní způsobilosti řidiče
-zodpovědnost včetně profesionálního a korektního vystupování
-trestní bezúhonnost
-odpovídající zdravotní způsobilost

-stravenky ve výši 90 Kč
-příspěvek na penzijní připojištění
-věrnostní program odměn za odpracovaná léta
-kompletní oděvní výstroj
-zaměstnanecké jízdné zdarma včetně benefitu pro rodinné příslušníky
-zaměstnanecká cena nafty pro soukromá vozidla
-příspěvky na dovolenou, kulturu, wellness,
-příspěvky pro děti na tábory, školy v přírodě apod.
Volné místo řidič autobusu na mhd, linkovou dopravu a zájezdovou dopravu pro lokalitu Karlovy Vary.