Učitel odborných předmětů - výuka stavebních předmětů technologie, materály, odb

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Učitel odborných předmětů - výuka stavebních předmětů technologie, materály, odb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Čelakovského 5, Ústí nad Labem.
Požadujeme: VŠ vzdělání - obor stavební a doplňkové pedagogické studium pro učitele. Praxe v oboru výhodou, není však podmínkou, pracovitost a spolehlivost.
Nabízíme: platové podmínky ve 12. platové třídě pro pedagogické pracovníky, 8 týdnů dovolené + 12 dnů samostudia, příspěvek na stravování a rekreaci, stabilní prostředí.
Kontakt: životopisy zasílejte pouze e-mailem : stejskalova@stsul.cz nebo poštou na adresu školy co nejdříve.
Volné místo učitel odborných předmětů - výuka stavebních předmětů technologie, materály, odborné kreslení pro lokalitu Ústí nad Labem.