BILLA, spol. s r. o. Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Odeslat

Pracovní náplň
zabezpečovat přejímku zboží, doplňovat zboží v úseku nápojů, sledovat data spotřeby zboží ve skladu, zodpovídat za evidenci a správné hospodaření s obalovým materiálem
Volné místo skladníci, obsluha manipulačních vozíků pro lokalitu Mníšek pod Brdy.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: BILLA, spol. s r. o.
Ulice: Řevnická 1109
Město: Mníšek pod Brdy
PSČ: 252 10

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Klier
E-mail: j.klier@billa.cz
Telefon: +420 606 670 653

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BILLA, spol. s r. o.