Dělník/ice na údržbu a úklid obce

  • Černovice

Pracovní místo ( Dělník/ice na údržbu a úklid obce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Starosta obce Černovice u Chomutova vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici

Dělník na údržbu a úklid obce
Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, s tříměsíční zkušební dobou.

Předpokládaný nástup: dle dohody
Platové zařazení: 5-6. platová třída podle Nař. vlády č. 341/2017Sb, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, odměny a prémie za dobře vykonanou práci po zkušební době až do výše 25.500,- Kč HM / měsíc.
Místo výkonu: k.ú. Černovice u Chomutova
Pracovní náplň:
- Běžná údržba veškerého majetku obce včetně údržby veřejné zeleně
- Řidič motorových vozidel
- Letní a zimní údržba chodníků, komunikací a veřejných prostranství (pracovní pohotovost)
- Obsluha a údržba čistírny odpadních vod
- Součinnost s ostatními zaměstnanci (VPP)
- Další pracovní náplň bude upřesněna při výběrovém řízení
Požadujeme:
- Minimální věk 18 let a způsobilost k právním úkonům
- Řidičský průkaz sk. B, C, T
- Trestní bezúhonnost
- Minimální vzdělání - výuční list nebo základní s praxí
- Zdravotní způsobilost odpovídající fyzické práci ve venkovním prostředí
- Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu
- Praxe na obdobné pozici - výhodou
- Praxe při obsluze strojů a pracovních náčiní - výhodou
- Pobyt v obci Černovice či v jejím bezprostředním okolí - výhodou

Případné otázky Vám zodpoví starosta obce Petr Beran tel. 602 737 978

Písemná přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, telefonní kontakt, email uchazeče, datum a podpis uchazeče.
Požadované podklady k přihláš