Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MALÍŘ, NATĚRAČ

Pracovní místo ( MALÍŘ, NATĚRAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Malířské a natěračské práce.
Místo výkonu práce: Písek a okolí dle zakázek.
Praxe výhodou.
Požadujeme: vyučení v oboru.
Nabízíme: stravné, cestovné.
První kontakt: Jiří Šubrt tel. 603 249 623, email: j.subrt.malirstviatcentrum.cz
Volné místo malíř, natěrač pro lokalitu Písek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ÚDRŽBÁŘ CIZ náplň práce: - údržba staveb a zařízení, střech, komunikací, přírodních ploch a porostů, herních prvků, - zpracování dřeva a kovů (včetně práce s motorovou pilou), zednické práce, malířské a natěračské práce, - přesuny materiálů a vybavení, ...
ArcheVia s.r.o. Kovářov, Inzerováno před 5 dny

ZEDNÍK, MALÍŘ, NATĚRAČ Místo výkonu práce: Plzeň Kontaktní osoba: Zdeněk Katrušák tel: 724058139 e-mail: zdenek.katrusak@seznam.cz Volné místo zedník, malíř, natěrač pro lokalitu Sušice.
KATRMONT s.r.o. Sušice, Inzerováno před 5 dny

provozní pracovník, zásobovač Náplň práce: samostatný nákup vymezeného sortimentu zboží a sjednávání kontraktů sestavování harmonogramů zásobování včetně vystavování objednávek a potvrzování faktur zajišťování bezproblémového provozu objektů školicího střediska a organizace ...
Nejvyšší kontrolní úřad Slapy, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit