Jiří Šubrt

MALÍŘ, NATĚRAČ

Odeslat

Pracovní náplň
Malířské a natěračské práce.
Místo výkonu práce: Písek a okolí dle zakázek.
Praxe výhodou.
Požadujeme: vyučení v oboru.
Nabízíme: stravné, cestovné.
První kontakt: Jiří Šubrt tel. 603 249 623, email: j.subrt.malirstvi@centrum.cz
Volné místo malíř, natěrač pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MALÍŘ, NATĚRAČ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Jiří Šubrt
Ulice: V Lukách 131
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Šubrt
Telefon: +420 382 219 416 603 249 623

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jiří Šubrt