KUCHAŘ/-KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KUCHAŘ/-KA
V případě zájmu se dostavte na MěÚ Libáň - během pracovní doby, nebo pište na starostaatmestoliban.cz nebo volejte na tel.: 491 110 613, 774 959 569.
Nabízíme: možnost ubytování, stabilní zaměstnání.
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Libáň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

KUCHAŘ/-KA CZ-ISCO: 51202 Kuchaři speciálních diet KUCHAŘ/-KA - Místo výkonu práce: Masarykovo náměstí č.p. 38 503 46 Třebechovice pod Orebem - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: příprava a prodej občerstvení kebab, příp. rozvoz - ...
Fethi Rinez Třebechovice pod Orebem, Inzerováno před 2 dny

POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: minimální praxe v oboru vítána - Nabízíme: příspěvek na stravování - V případě zájmu kontaktujte: P. Skala, tel.: 495 212 569 (7:00 - 14:00) e-mail: ...
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338 Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

KUCHAŘ/KA Nabízíme: příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Poděbrady.
Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace Poděbrady, Inzerováno před 2 dny