POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu se dostavte na MěÚ Libáň - během pracovní doby, nebo pište na starostaatmestoliban.cz nebo volejte na tel.: 491 110 613, 774 959 569.
Nabízíme: možnost ubytování, stabilní zaměstnání.
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Libáň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Manipulační dělník ve skladu kovových materiálů První kontakt: Kundrát Marek RNDr., tel.: 777 631 025, Po - Čt 8 - 16 hod, e-mail: marek.kundrat@sendme.cz, osobně: Přišimasy 170, Po 10 - 12 hod. Náplň práce: Práce ve skladu kovových materiálů, třídění, příjem, expedice, pomocné ...
TP METAL s.r.o. Přišimasy, Inzerováno včera

Číšník/servírka Místo výkonu práce Pardubice Požadujeme znalost čínské kuchyně a čínského jazyka První kontakt osobně. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Pardubice.
HUS. BROTHERS s.r.o. Pardubice, Inzerováno včera

Kuchař/ka Místo výkonu práce Pardubice Požadujeme znalost čínské kuchyně a čínského jazyka První kontakt osobně. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Pardubice.