POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu se dostavte na MěÚ Libáň - během pracovní doby, nebo pište na starostaatmestoliban.cz nebo volejte na tel.: 491 110 613, 774 959 569.
Nabízíme: možnost ubytování, stabilní zaměstnání.
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Libáň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

SPECIALISTÉ VÝROBY | ZAJÍMAVÁ MZDA | MODERNÍ TECHNOLOGIE Hledáme vhodné kandidáty do nově vznikající mezinárodní společnosti s více než 80ti letou tradicí v zahraničí. Chcete být součástí zrodu moderní a zcela nové výrobní haly, která je vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi? Zašlete nám svůj ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

PROJECT MANAGER Máš rád zodpovědnost a uvítáš nové výzvy? Jsi organizační typ a troufneš si zajistit chod celého projektu s pomocí týmu kolegů a podřízených? Docílíš spokojenosti zákazníků? Pošli nám svůj životopis a nastartuj svoji kariéru! Jako PROJECT MANAGER ...

MANAŽER TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ | VŮZ HLEDÁ SE VELMI ZKUŠENÝ MANAŽER SE SILNÝM TECHNICKÝM BACKROUNDEM DO TOP MANAGEMENTU STROJÍRENSKÉ FIRMY!!! Potřebujete znalost konstrukce a elektroprojekce, komunikativní angličtinu a zkušenost s vedením většího kolektivu lidí. A především chuť ...