POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu se dostavte na MěÚ Libáň - během pracovní doby, nebo pište na starostaatmestoliban.cz nebo volejte na tel.: 491 110 613, 774 959 569.
Nabízíme: možnost ubytování, stabilní zaměstnání.
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Libáň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

PRACOVNÍK/-ICE OBCHODU PRACOVNÍK/-ICE OBCHODU - PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned, jedná se o zkrácený úvazek na 30 hodin týdně, dvousměnný provoz - Náplň práce: obsluha zákazníků a pokladny; odborné poradenství při prodeji; nabídka zboží zákazníkům; ...
ERGOTEP, družstvo invalidů Hradec Králové, Inzerováno včera

Stavební dělníci První kontakt: e-mail: dockalcz@seznam.cz, osobně: Polní Voděrady 6, pondělí 9 - 11 hod. Náplň práce: pomocné práce na stavbě - pozemní práce. Požadavky: čistý trestní rejstřík. Pracovní doba: 6:15 - 14:45 hod. Volné místo stavební dělníci pro ...
Dočkal CZ, s.r.o. Polní Voděrady, Inzerováno včera

Prodavač/ka, pomocníci v prodejně Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč. Požadujeme: spolehlivost a zkušenosti s prodejem potravinářského zboží. Dvoudměnný provoz. od 6:30 do 13:00 od 13:00 do 19:00 Zaměstnanecké výhody: 20 dní dovolené, bonus až 20% z hrubé mzdy. První kontakt ...
VCP s.r.o. Lázně Bohdaneč, Inzerováno před 2 dny