Hlídač

Pracovní místo ( Hlídač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu se hlašte telefonicky na 777 117 771, e-mailem.
Volné místo hlídač pro lokalitu Teplice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Noční hlídač Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, kladný vztah k dětem. Nabízíme: ubytování a stravu zdarma. Pozice je vhodná i pro cizince. Volné místo noční hlídač pro lokalitu Svor.
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. Svor, Inzerováno déle jak týden

Noční hlídači Požadujeme: kladný vztah k dětem, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme ubytování a stravu zdarma. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 725455115 nebo e-mailem personalni@starline.cz Volné místo noční hlídači pro lokalitu Hřebečníky.
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. Hřebečníky, Inzerováno déle jak týden

Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka Kvalifikační předpoklady: praxe v oboru výhodou, není však podmínkou. Kurz pro pracovníky v sociálních službách (možno doplnit i při zaměstnání) Požadujeme: - zájem o dlouhodobou spolupráci - pozitivní vztah k seniorům, empatie - pracovní nadšení, ...
Centrin CZ s.r.o. Unhošť, Inzerováno déle jak týden