vedoucí výroby v potravinářském provozu

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( vedoucí výroby v potravinářském provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAILEM (kabesova@jhgroup.cz)
Nabízíme:
jistotu a zázemí české rodinné výrobní společnosti; zajímavou a různorodou práci , kde můžete uplatnit své doposud nabité zkušenosti, dovednosti se zaměřením na výrobu ovocných náplní; příležitost být součástí pracovního týmu, který se snaží dosáhnout těch nejlepších výsledků; zaškolení a odbornou pomoc; odměny v návaznosti na výrobní a prodejní výsledky; hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; plat dle zkušenosti kandidáta
Místo výkonu: Jindřichův Hradec
Nástup možný IHNED
Popis pozice:
řízení, koordinace a kontrola výrobního procesu; spolupodílení se na plánování výroby a kontrole plnění plánu; spolupráce při zavádění procesů trvalého zlepšování; vedení a motivace podřízených; spolupráce při auditech
Požadavky:
- SŠ,VŠ potravinářského směru
- Praxe v potravinářském oboru
- Výhodou zkušenosti se systémem HACCP, normou IFS
- Znalost práce na PC
- Časová flexibilita, samostatnost, učenlivost
- Řidičské oprávnění sk. B
Volné místo vedoucí výroby v potravinářském provozu pro lokalitu Jindřichův Hradec.