Pracovníci v sociálních službách - pečovatel/ka

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách - pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: práce v pečovatelské službě v domácnostech klientů, rozvoz a donáška obědů klientům pečovatelské služby, pomoc při zajištění stravy, při podávání jídla a pití, pomoc při osobní hygieně, při oblékání, komplexní péče o domácnost klientů (úklid, nákupy, žehlení osobního prádla atd.), doprovázení uživatelů k lékaři a na jiné instituce, pochůzky apod., práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením (tzn. realizace aktivizačních činností s uživateli služeb), administrativní úkony související s poskytováním obou služeb (tzn. zápisy o realizovaných aktivitách, práce s dokumentací uživatelů, příprava podkladů týkajících se obou služeb pro vedoucí střediska apod.), příležitostní úklid prostor střediska, účast na poradách, supervizích, vzdělávání se
Požadavky: minimálně SŠ s maturitou, rekvalifikační kurz: pracovník v sociálních službách výhodou, nikoliv podmínkou, pozitivní vztah k seniorům a osobám zdravotně postiženým (zkušenosti s prací s těmito skupinami osob velkou výhodou), trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, empatie, spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce a dobré komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, nutná časová flexibilita (občasná práce i o víkendu s možností čerpání volna v týdnu), uživatelská práce na PC, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič PODMÍNKOU!!!
Nabízíme: práci na plný úvazek dobu určitou na 1 rok (poté možnost prodloužení), předpokládaný nástup: září/říjen, nebo dle dohody, pravidelné pracoviště: Charitní pečovatelská služba, Trebišovská 403, Kutná Hora (jedná se však o terénní práci