Sociální pracovníci Střediska Racek

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Sociální pracovníci Střediska Racek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- výkon odborné sociální práce v ambulantní poradně, v terénní a v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska
- poskytování poradenství v oblastech sociálních systémů, vzdělání, speciálně v dluhové problematice
- pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí
- pomoc při aktivizaci uživatelů služeb, při obnovení nebo upevnění jejich kontaktu s přirozeným sociálním prostředím
- zprostředkování navazujících služeb

Požadavky:
- VOŠ/VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách podmínkou
- schopnost pracovat s lidmi ze sociálně vyloučených lokalit
- dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče, v právním systém a předchozí praxe a zkušenost s prací v neziskovém sektoru výhodou
- časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost
- ztotožnění se s posláním organizace
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič výhodou

Nabízíme:
- práci na plný úvazek, nástup: nejlépe ihned, nebo dle dohody
- pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (poté možnost dalšího prodloužení)
- pracoviště: Středisko Racek, Trebišovská 611, Kutná Hora + výkon práce v terénu v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska
- pracovní doba flexibilní, závislá na provozu jednotlivých služeb střediska (tj. 8:00 - 16:00)
- dobré pracovní zázemí, přátelský kolektiv
- zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci
- možnost da