Pekařství u Stolínů v.o.s.

pekař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, Karlova 612 (Pekařství u Stolínů)
vyučení v oboru pekař výhodou, v případě praxe v pekárně bez vyučení zaučíme
pracovní doba od 19,00 do 5,00 , ranní od 5,00 hod,
Zájemci se mohou hlásit v kanceláři (přes prodejnu v Karlově ulici) nebo na tel: 415653551.
Volné místo pekař pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pekař

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Pekařství u Stolínů v.o.s.
Ulice: Karlova 612
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Stolín
E-mail: stolinjiri@seznam.cz
Telefon: +420 415 653 551

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pekařství u Stolínů v.o.s.