zámečník

Pracovní místo ( zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce:na stavbách zaměstnavatele
montáž elektroinstalace a kabelových tras
ŘP sk. B výhodou, odvoz na stavbu a ze stavby zajištěn
bonusy při dosažení určité odpracované doby
tel.: 775912320, e-mail: elektrocermakatpost.czkontakt:
Volné místo zámečník pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

AUTOMECHANIK Kontakt: Stejskalová Eva, e-mail: eva.stejskalova@eurovia.cz Pracovní doba: 8,00 - 17,00 hod. Místo výkonu práce: cela ČR Oprava vozidel, zámečnické práce, vyučen v oboru (výhodou) Zaměstnanecké výhody: stravenky, odměny, příspěvek na penzijní ...
EUROVIA CS, a.s. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Řidič motorových vozidel B, C (zámečník) V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: panuskova@jopoconstructions.cz Místo výkonu práce - JOPO CONSTRUCTIONS a.s., Beethovenova č.p. 5547, 430 01 Chomutov 1 + celá ČR Požadujeme - minimálně 3 roky praxe v oboru, platné řidičské ...
JOPO CONSTRUCTIONS a.s. Chomutov, Inzerováno včera

Zámečník - svářeč MIG/MAG, TIG JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT •Vzdělání SOU/SOŠ •Praktické zkušenosti se svařováním metodou MIG/MIG, TIG •Státní zkoušku ze sváření (ČSN) •Dobrou znalost výkresové dokumentace •Podmínkou přijetí je absolvování praktické části CO VÁM ...
2 JCP a.s. Račice, Inzerováno včera