OSOBNÍ BANKÉŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OSOBNÍ BANKÉŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, pracovní doba: cca denně 8 - 17hod (upřesní manažer pobočky při pohovoru)
- Náplň práce: denně se potkávat se zajímavými lidmi a pomáhat plnit jejich sny, pracovat s nejnovějšími digitálními technologiemi a učit klienty, jak se používají naše aplikace, pomocí unikátního poradenského modelu radit klientům jak dobře hospodařit s penězi, neustále se zajímat o klienty a o to, jakou mají zkušenost s bankovními produkty a vymýšlet způsoby, jak tuto zkušenost obohatit, být aktivní a neustále zlepšovat své obchodní dovednosti
- Nabízíme: 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, 2 dny na charitu, plně hrazené stravenky 95Kč/den, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek do Cafeterie, zvýhodněné podmínky na bankovních produktech
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Vendlerová Lenka, tel.: 735 704 852, e-mail: lvendlerova@csas.cz
Volné místo osobní bankéř/-ka pro lokalitu Hradec Králové.