Reklamní potisk, s.r.o.

prac. polygrafie - reprodukční grafik

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Telč, reprodukční grafika, zpracování objednávky a její vyřízení, zpracování podkladů pro daný tip výroby. Životopisy zasílat na e-mail.
Volné místo prac. polygrafie - reprodukční grafik pro lokalitu Telč.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prac. polygrafie - reprodukční grafik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Reklamní potisk, s.r.o.
Ulice: náměstí Bratří Čapků 334
Město: Telč
PSČ: 588 56

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Bulák
E-mail: pavel.bulak@gmail.com
Telefon: +420 777 064 499

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Reklamní potisk, s.r.o.