PŘEDÁK OBRÁBĚNÍ - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

  • Liberec

Pracovní místo ( PŘEDÁK OBRÁBĚNÍ - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PŘEDÁK OBRÁBĚNÍ
UCT Fluid Delivery solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-přímé řízení skupiny operátorů na hale obrábění
-dohled nad zaučováním nových kolegů na obrábění
-plánování směn, reporting
-občasné manuální práce ve výrobě
-zástup mistra v době jeho nepřítomnosti

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-SOU, SOŠ
-znalost výkresové dokumentace podmínkou
-zkušenost s vedením kolektivu či s touto pozicí podmínou
-znalost práce s měřidly výhodou
-aktivní znalost práce na PC - MS Office podmínkou
-zkušenost s IS Helios výhodou
-řidičský průkaz skup. B podmínkou
-komunikativní znalost AJ výhodou
-zodpovědnost, preciznost, otevřená komunikace, týmový hráč, rychlé rozhodování

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-nepřetržitý provoz pouze denní směny krátký + dlouhý týden 6:00-18:00 hod
-práci v unikátním čistém prostředí
-rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
-spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU:IHN
Volné místo předák obrábění - zakázková výroba pro lokalitu Liberec.