správce/správkyně rozpočtu oddělení rozpočtu a financování odboru ekonomického

  • Brno

Pracovní místo ( správce/správkyně rozpočtu oddělení rozpočtu a financování odboru ekonomického ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo
s místem výkonu práce Žerotínovo náměstí 449/3, Brno
Předpoklady a požadavky: dosažené vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, studijní obor nejlépe ekonomika, veřejná správa, znalosti oboru financování veřejných rozpočtů, rozpočetnictví ÚSC, zvláštní odborná způsobilost při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru), praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána, další požadované dovednosti: analytické myšlení, schopnost aplikace získaných vědomostí, schopnost týmové spolupráce, komunikační schopnosti, schopnost nárazově absorbovat velké množství informací, ochota se dále vzdělávat, odolnost vůči zátěži, dovednost pracovat na PC - velmi dobrá znalost MS Word, MS Excel), samostatnost, zodpovědnost, iniciativa, pečlivost, přesnost, adaptabilita
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 4. července 2018. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání,
Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.
Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení. Kontaktní pracovnice - Ing. Marcela Dušková, vedoucí oddělení rozpočtu a financování odboru ekonomického, telef