učitel/ka mateřské školy

  • Brno

Pracovní místo ( učitel/ka mateřské školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihláška do výběrového řízení:
strukturovaný životopis
motivační dopis (zkušenosti z waldorfského prostředí, motivace k práci ve waldorfské MŠ)
zaslat do 24. 6. 2018 e-mailem na sekretariat@waldorf-brno.cz nebo písemně na adresu: Waldorfská ZŠ a MŠ, Plovdivská 8, 616 00 Brno
pohovory budou probíhat od 25.6.2018
Podmínky pracovního poměru:
zkrácený úvazek cca 0,75
s nástupem od 27. 8. 2018

Požadujeme:
odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících
doložitelné vzdělání ve waldorfské pedagogice (víceletý seminář, příp. zahájení studia) nebo 1 rok praxe ve waldorfské školce
praxe s dětmi předškolního věku
zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti

Nabízíme:
příjemný pracovní kolektiv
možnost dalšího vzdělávání
příspěvek na stravování

Zájemcům o místo doporučujeme účast na Letní akademii učitelů MŠ v termínu 7. - 14. 7. 2018 http://www.awms.cz/letni-akademie/
Volné místo učitel/ka mateřské školy pro lokalitu Brno.