Řidič C+E

Pracovní místo ( Řidič C+E ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Mezinárodní kamionová doprava (DE,AT,IT). týdenní práce PO - PÁ. Víkendy volné. Nutný ŘP C+E, profesní způsobilost, digitální karta tachografu. Kontakt: telefonicky nepřetržitě.
Volné místo řidič c+e pro lokalitu Opařany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči autobusové dopravy Jihlava a okolí Místo výkonu práce Jihlava, Humpolec a pracoviště zaměstnavatele v rámci jeho organizačních jednotek. POŽADUJEME: ŘP sk. D nebo C+E - výhodou nikoliv podmínkou, případně zajistíme formou rekvalifikace, profesní průkaz, digitální karta, platné ...
ICOM transport a.s. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

AUTOELEKTRIKÁŘ - AUTOMECHANIK Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost v oboru nutná. Mzda 22 000,-Kč + prémie. Vhodné i pro absolventy. Zasílejte své životopisy na emailové adresy: smiskova@autovinkler.cz. Volné místo autoelektrikář - automechanik pro lokalitu Písek.
AUTO VINKLER, s.r.o. Písek, Inzerováno před 2 dny

Železobetonáři Pozice: železobetonáři OC Požadavky: řidičský průkaz sk. B Nástup: možný ihned na dobu určitou Mzda: od 13 350,- Kč Kontakt: Derda Vasil, tel.: 777 564 235 (8,00 - 16,00 hod.), e-mail: VALEN s.r.o.Dobříš Místo výkonu práce: VALEN s.r.o., náměstí ...
VALEN s.r.o. Dobříš, Inzerováno před 2 dny