Vedoucí stavebního referátu

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Vedoucí stavebního referátu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:

Požadujeme:
- min. vyšší odborné vzdělání
- zdravotní způsobilost
- schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost
- znalost příslušných zákonů (zákon o veřejných zakázkách), znalost práce na PC - WORD, EXCEL
- praxe v zadávání veřejných zakázek a příprava výběrových řízení výhodou

Nabízíme:
- platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb., 10. platová třída + zvláštní příplatek+ příplatek za vedení
- dovolená v délce 25 dnů + 5 indispoziční volno
- 3 měsíční zkušební doba, smlouva na dobu určitou jednoho roku, v případě kladného hodnocení bude smlouva sjednána na dobu neurčitou

Strukturovaný životopis zasílejte na email zbrejchova@vez.hsl.justice.cz
Zaměstnanecké výhody:
- vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
- sociální program - FKSP
- odměnu při životním a pracovním výročí
- možnost ubytování
- možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR
- možnosti dalšího vzdělávání
- sportovní vyžití (vlastní tělocvična, posilovna, sauna

Způsob kontaktu:
- telefonicky - 352 660 206
- e-mailem - zbrejchova@vez.hsl.justice.cz

Pracovní doba: 6:30 - 15:00 hodin

Místo výkonu práce: Vězeňská služba České republiky, Věznice Horní Slavkov, ulice Hasičská 785
Volné místo vedoucí stavebního referátu pro lokalitu Horní Slavkov.