Lekvi & Partners s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti racionalizace výroby a investic

Odeslat

Pracovní náplň
kontakt:Ryeznichenko Volodymyr, e-mail: hr@lekvi.cz, prvotní kontakt emailem, místo výkonu: Praha.
Vývoj a realizace investičních programů
Uzavření investičních smluv.
Zkušenosti práce s investory
Praxe vykladu investičních projektu.
Praxe s investory v oblasti nemovitosti.
Zkušenosti v oboru minimální10 let.
Praxe s rusko-mluvicím trhem.
Vysokoškolské vzdělání
Odborná znalost RJ, AJ-aktivni
Zkušenosti v systému CRM
Volné místo řídící pracovníci v oblasti racionalizace výroby a investic pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řídící pracovníci v oblasti racionalizace výroby a investic

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Ekonomika a finance, Management
Pozici nabízí: Lekvi & Partners s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Volodymyr Ryeznichenko
E-mail: hr@lekvi.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lekvi & Partners s.r.o.