DPV - pytlovač

  • Kroměříž

Pracovní místo ( DPV - pytlovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- obsluha pytlovací linky-15 kg a 50 kg pytle, občasná nakládka pytlované mouky na auta
- Požadujeme: vzdělání není rozhodující, zdravotní způsobilost k výkonu práce, potravinářský průkaz, manuální zručnost,samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, ŘP na VZV výhodou
- Nabízíme: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nadstandardní příplatky za práci v sobotu, neděli a práci v noci, příplatky za odpolední směny a svátky, mzdové rozpětí obsahuje základní mzdu+prémie, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, firemní akce, zvýhodněné volání, nástup možný ihned
- kontakt osobně na pracovišti (8:00 - 13:00 hod., nutný životopis s sebou) nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: blablovah@penam.cz
Volné místo dpv - pytlovač pro lokalitu Kroměříž.