ULTRAZVUK, s.r.o.

pomocný skladník

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Husova 2708
jedná se o manipulaci se zbožím, fyzická práce, práce je vhodná pro muže i ženy
stravenky
zájemci hlaste se na email: svoboda@ultrazvuk-sro.cz,osobně na uvedené adrese od 7,30 do 16,00 hod
Volné místo pomocný skladník pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocný skladník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ULTRAZVUK, s.r.o.
Ulice: Husova 2708
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Svoboda
E-mail: svoboda@ultrazvuk-sro.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ULTRAZVUK, s.r.o.