řidič nákladního automobilu

Pracovní místo ( řidič nákladního automobilu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Počerady 61
řidič CE s platným profesním průkazem
zasílejte životopisy na email: veselskaatesbas.cz, tel: 474 332 818 (6:30-15:00), osobně na sídle firmy ESB a.s. Tušimice 10 Kadaň
Volné místo řidič nákladního automobilu pro lokalitu Výškov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

montážní dělník místo výkonu práce: dle zakázek celá ČR a Slovensko. V 80% každodenní návrat ze zakázek domů, ve 20 % dále, s přespáním. Hradíme ubytování, diety cestu. Jednosměnný provoz, v některých případek dle zakázky i noční směna. Rozpětí pracovní doby od ...
OGB s.r.o. Velemín, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činno Kontakt e-mailem - životopis a motivační dopis. Anglický jazyk na úrovni rodilý mluvčí. Bakalářské vzdělání v oboru ekonomie. Volné místo řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení pro ...
Zentiva Group, a.s. Praha, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu Kontakt: emailem. Pozice interního auditora. Kandidáti musí mít certifikát CIA a diplom z ACCA/DipIFR. Mít zkusenosti jako auditor ve Velké čtyřce (Big Four). Zkušenosti ve finančních službách a to nejméně 5 let. Angličtina na pokročilé úrovni ...
Švabín s.r.o. Praha, Inzerováno včera