Učitelka mateřské školy

  • Slezské Rudoltice

Pracovní místo ( Učitelka mateřské školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Slezské Rudoltice 120
Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Slezské Rudoltice, příspěvkové organizace vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

na místo učitelky mateřské školy s nástupem od 1.9.2018

Požadavky:
Kvalifikační předpoklady
o odborná kvalifikace dle § 6 odst. 1 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
Způsobilost k právním úkonům
Zdravotní způsobilost
Trestní bezúhonnost
Pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti, kreativita, flexibilita, schopnost jednat s lidmi, pozitivní přístup k DVPP, kladný vztah k dětem.

Nabízíme:
Náplň práce dle nařízení vlády č. 222/2010 S., o katalogu prací ve veřejných službách
a správě, ve znění pozdějších předpisů.
Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců
ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.
Zajímavou a kreativní práci podle Školního vzdělávacího programu pro PV.
Příjemné pracovní prostředí.

Přihláška musí obsahovat:
Strukturovaný životopis včetně kontaktu (adresa, telefon, e-mail)
Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Termín podání přihlášek: do 30. června 2018

Doručení přihlášky: osobně, písemně na adresu Základní škola a Mateřská škola Slezské Rudoltice, příspěvková organizace, Slezské Rudoltice 120, 793 99 nebo elektronicky na adresu zs.ms.slezskerudoltice@seznam.cz

Bližší informace získáte na tel. 554 656 012 Mgr. Jana Čihánková, ředitelka školy

Z : 18.6.2018
Volné místo učitelka mateřské školy pro lokalitu Slez