POKLADNÍ /PRODAVAČ/KA

Pracovní místo ( POKLADNÍ /PRODAVAČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Stravenky, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti

kontakt: telefonicky, e-mailem
Volné místo pokladní /prodavač/ka pro lokalitu Turnov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

ÚČETNÍ | španělština Hovoříte španělsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s administrativou, ještě lépe přímo s účetnictvím? Pak hledáme právě Vás! Na pozici ÚČETNÍ | španělština budete: * účtovat materiálové a režijní faktury a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

ÚČETNÍ #banky #platby #pokladna Jsi absolvent OBCHODNÍ AKADEMIE? Bavila Tě ve škole hodina ÚČETNICTVÍ? Chceš pracovat v super kolektivu? Tak to pro Tebe máme skvělou pracovní příležitost! Nyní hledáme pro společnost v HRADCI KRÁLOVÉ ÚČETNÍ! Budeš mít na starosti: * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

ÚČETNÍ se znalostí maďarštiny Hovoříte maďarsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s administrativou, ještě lépe přímo s účetnictvím? Pak hledáme právě Vás! Na pozici ÚČETNÍ se znalostí maďarštiny budete: * účtovat materiálové a režijní faktury a ...