OBCHODNÍK, OBCHODNICE - PRACOVNÍK, PRACOVNICE EXPEDICE divize STROJÍRNA

  • Opava

Pracovní místo ( OBCHODNÍK, OBCHODNICE - PRACOVNÍK, PRACOVNICE EXPEDICE divize STROJÍRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz
ÚSO technického nebo ekonomického zaměření, praktická zkušenost v obchodním oddělení na obdobné pozici výhodou; znalost anglického/německého jazyka; výborné komunikační a argumentační schopnosti; aktivní přístup a samostatnost.
Praoviště Opava, nástup dle dohody.
Nabízíme:
Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru. Příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik. Poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity.
Sportovní a společenské akce společnosti
Náplň práce:
Příjem, evidence a zpracování poptávek a zakázek zákazníků. Zpracování cenových nabídek pro zákazníky. Odpovědnost za realizaci zakázek. Kontrola termínového plnění zakázek. Zajištění podkladů pro expedici. Zajištění expedice a objednávek dopravy. Zajištění fakturace obchodních případů. Odpovědnost za splatnost pohledávek. Příjem hotovosti od zákazníků. Uzavření a vyhodnocení zakázek.
Volné místo obchodník, obchodnice - pracovník, pracovnice expedice divize strojírna pro lokalitu Opava.