TERAPEUT

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( TERAPEUT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegu či kolegyni do terapeutického týmu se zájmem o problematiku závislosti a terapeutickou práci s lidmi, kteří se s těmito problémy potýkají. Je to práce velmi různorodá a zajímavá, mnohdy náročná..., ale bezesporu obohacující, nabízející terapeutický růst. Přijďte rozšířit náš tým, těšíme se na Vás! :-)
Popis práce:
poskytování individuální podpůrné terapie
práce s lidmi, kteří se potýkají se závislostí
práce na DPP, DPČ, úvazek v rozsahu cca 5 - 20 h týdně (možnost výhledově plný úvazek).
administrativa spojena s poskytováním služeb
místem působení bude zatím Žďár nad Sázavou
Požadujeme:
ochotu se učit, vzdělávat
vzdělání na pozici min. pracovníka v sociálních službách, lépe sociálního pracovníka nebo psychologa, ideálně adiktologa.
věk minimálně 21 let
samostatný a zodpovědný přístup k práci
orientace v závislostní problematice
dobré komunikační schopnosti
trestní bezúhonnost, základní dovednosti práce na PC

Dále uvítáme:
zkušenosti v oblasti adiktologie
ideálně alespoň započatý psychoterapeutický výcvik
zkušenosti s individuální nebo rodinnou nebo skupinovou prací
Nabízíme:
zaškolení
další vzdělávání, stáže v obdobných zařízeních
zajímavou práci, prostor pro seberealizaci
příjemné pracovní prostředí
práce pod supervizí
vhodné i pro absolventy
nástup: cca srpen 2018
Profesní životopis + motivační dopis (co očekávám od dané pozice a co mohu nabídnout); zasílejte do 15. července 2018 na e-mail: josef.soukal@kolping.cz
Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Kontaktní osoba: Josef