Samostatná mzdová účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Samostatná mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SurGal Clinic, s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
SAMOSTATNÁ MZDOVÁ ÚČETNÍ

Požadujeme:
a) schopnosti
- výborné komunikační schopnosti
- příjemný vzhled a vystupování
- trestní bezúhonnost

b) předpoklady
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenost na pozici mzdová účetní alespoň 3 roky
- praxe ve mzdovém systému Pamica velkou výhodou
- praxe se zpracováním mezd v nepřetržitém provozu nebo ve zdravotnictví výhodou
- komplexní znalost mzdové problematiky a navazujících předpisů
- samostatnost při zpracování veškeré mzdové agendy
- diskrétnost, pečlivost, loajalita
- znalost PC (MS Office, internet, NIS)
- flexibilitu, schopnost rychle se učit

Nabízíme:
-práci na úvazek 1,0
-zázemí špičkové privátní nemocnice
- MOTIVAČNÍ finanční ohodnocení
- nástupní mzda 28000Kč + odměny
- příspěvek na stravování
- odborná lékařská prventivní péče
- místo pracoviště – CENTRUM BRNA
- nástup dle dohody, nejpozději 1.8.2018

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis v českém jazyce na mail: mzdove@surgalclinic.cz
Volné místo samostatná mzdová účetní pro lokalitu Brno.