SKLADNÍK V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( SKLADNÍK V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-provádět a zajišťovat příjem i výdej materiálu
-spolupracovat při expedicích
-vystavovat příslušné dokumenty

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-vyučen
-pokud máš zkušenost s vystavováním skladových dokladů, máš výhodu
-měl bys umět uživatelsky s PC – praxe s používáním SW pro skladové hospodářství velkou výhodou
-musíš být taky aktivním řidičem sk. B (možnost služebních cest)
-musíš mít oprávnění k VZV (propadlé obnovíme)
-pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pak máš skoro vyhráno…

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-DENNÍ 12TKY (krátký + dlouhý týden) nebo DVOUSMĚNNÝ REŽIM (ranní + odpolední)
-práci v unikátním tichém a čistém prostředí
-rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
-spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: IHNED/DOHODOU
Volné místo skladník v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.