Inženýr elektronik kontroly a řízení kvality

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Inženýr elektronik kontroly a řízení kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ:
- tvorba, řízení a rozvoj systému kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce
- optimalizace procesů managementu uvedených systémů
- prosazování a aplikace moderních metod a nástrojů managementu kvality v celé organizaci (Six Sigma, FMEA)
- koordinace tvorby interních směrnic a norem uvedených systémů a kontrola jejich dodržování
- vedení týmu – hodnocení, motivace, řešení konfliktů

POŽADUJEME:
- aktivní přístup
- samostatnost
- zodpovědnost
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- víceletá praxe na obdobné pozici v oblasti řízení kvality
- zkušenosti s řízením týmu
- aktivní znalost nástrojů řízení kvality
- chuť se rozvíjet
- komunikativní znalost AJ nebo NJ na úrovni B2

NABÍZÍME:
- možnost seberealizace¨
- perspektivní postavení
- pružnou pracovní dobu
- možnost odborného vzdělávání
- finanční a osobnostní růst
- příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
- příspěvky na stravování
- týden dovolené navíc
Volné místo inženýr elektronik kontroly a řízení kvality pro lokalitu Žďár nad Sázavou.