Asistent/ka prodeje - prodavač/ka v podnikové prodejně

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Asistent/ka prodeje - prodavač/ka v podnikové prodejně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/KA PRODEJE - PRODAVAČ/KA V PODNIKOVÉ PRODEJNĚ
Nástup možný ihned.
Požadujeme: chuť do práce, ochotu učit se novým věcem a odpovědnost za vykonanou práci. Praxe v oboru vítána.
Nabízíme: moderní pracovní prostory a přátelský kolektiv. Stravenky, příspěvek na relaxační aktivity, výkonnostní odměny, příspěvky na dovolenou, roční bonus, penzijní spoření, palivové dřevo za výhodné ceny, akce a večírky (firemní den, firemní večírek, firemní bowling, společné sportovní akce).
První kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 7-15 hod. na čísle 571 759 844, e-mailem: jelinekd@jelinek.eu nebo osobně v pracovních dnech 8 - 15 hod., Valašské Meziříčí, Masarykova 672/35 (vedle obch. domu TESCO).
Volné místo asistent/ka prodeje - prodavač/ka v podnikové prodejně pro lokalitu Valašské Meziříčí.