IT odborník na zabezpečení sítí, vedoucí pracovník (Network Security Engineer Le

  • Brno

Pracovní místo ( IT odborník na zabezpečení sítí, vedoucí pracovník (Network Security Engineer Le ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: lenka.ostadalova@axians.com
Hledáme IT odborníka na zabezpečení sítí, ideálně s rozsáhlou praxí v IT oboru, preferujeme zkušenost s nástrojem Qualys.

Nabízíme pozici vedoucího pracovníka a požadujeme předchozí prokazatelné zkušenosti s vedením týmů. Dobré komunikační dovednosti, reprezentativní schopnosti a profesionální vystupování.

IT odborník bude v organizační struktuře podřízeným anglicky mluvícího manažera. IT odborník bude řídit práci osmi členného týmu, bude zodpovídat za kontrolování jejich docházky, schvalování případných pracovních cest a bude zodpovědný za pracovní výsledky celého týmu.

Požadavky:
udržování a dokumentování informací o konfiguraci a nasazení systému
zajištění vysoké úrovně dostupnosti systému
skriptování a automatizace
poskytování podpory uživatelům systému a operačním týmům
znalost OP Windows / Linux
Nabízíme:
25 dní dovolené za kalendářní rok.
Stravenky ve výši 100 Kč (55:45, zaměstnavatel:zaměstnanec).
Jazykové vzdělávání (prohlubování znalostí anglického jazyka s rodilým mluvčím).
Po odpracování 12 měsíců (1 rok) vzniká nárok na příspěvek zaměstnavatele na penzijní/životní pojištění.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo it odborník na zabezpečení sítí, vedoucí pracovník (network security engineer lead) pro lokalitu Brno.