ZÁMEČNÍK

  • Liberec

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše odpovědnost::
- Jednoduché montážní práce
- Příprava dílů, polepování dílů izolací, šroubování a nýtování dílů
- Montáž jednotek - sestavování jednotky z jednotlivých komponentů, šroubování a nýtování
- Zapojování elektrického vybavení podle schémat a balení jednotek do kartonu a na paletu
Požadavky:
- Vyučení
- Praxe v oboru vítána
- Manuální zručnost
Nabízíme:
- základní mzda až 25.000 - 28.000 Kč/ výkonnostní prémie
- stravování v areálu, 25 dnů dovolené, volnočasové benefity
- příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
- příspěvek na dovolenou, Vánoce, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo zámečník pro lokalitu Liberec.