HSE COORDINATOR (specialista)

  • Liberec

Pracovní místo ( HSE COORDINATOR (specialista) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- koordinuje činnosti související s oblastí BOZP, PO a ŽP v rámci závodu
- metodicky řídí oddělení v oblasti péče o BOZP, PO a ŽP
- komunikuje s orgány veřejné správy
- účastní se vyšetřování pracovních úrazů, nemocí z povolání, havárií, spolupracuje při stanovení příčin a při návrhu nápravných a preventivních opatření
- zajišťuje vstupní, periodická školení, odbornou přípravu zaměstnanců v oblasti BOZP, PO, ŽP
- spolupracuje při zajišťování odborných zkoušek a revizí technických zařízení v oblasti PO
- vykonává činnost požárního technika, vede požární knihu společnosti
- zajišťuje externí a interní reporting v oblasti BOZP, PO a ŽP
- posuzuje shodu s právními a jinými požadavky v oblasti BOZP, PO a ŽP
- zpracovává podklady a informace pro vedení společnosti
- zpracovává interní předpisy pro BOZP, PO a ŽP
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření, min. 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- OZO v prevenci rizik dle zákona č.309/2006
- odborná způsobilost v oblasti PO dle zákona č.133/1985
- znalost Zákoníku práce a právních předpisů v oblasti BOZP, PO a ŽP
- znalost ISO 14001
- znalost ISO 45000(OHSAS 18001) výhodou
- interní auditor EMS - výhodou
- AJ - komunikativní znalost, ŘP sk. B
Nabízíme:
- základní mzda 53 000 (včetně Q prémií)
- další zaměstnanecké výhody např. stravování v areálu, výhody kolektivní smlouvy a sociální fondu, 25 dnů dovolené, příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com