TECHNIK ÚDRŽBY EXPERT

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( TECHNIK ÚDRŽBY EXPERT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
práce na plný úvazek 37,5 hodin týdně (7,5 hodin denně)
práce v jednosměnném provozu s možností pružné pracovní doby
odborné opravy, údržby strojů a zařízení v montáži a lisovně plastů
spoluúčast na procesu neustálého zlepšování

Požadovaný profil:
technické vzdělání ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru
praxe na obdobné pozici min 5 let
znalost vývojových prostředí automatizačních prvků (Beckhoff / Twincat, …) výhodou znalost výrobních zařízení a technologií v provozu lisovny plastů (Arburg, Engel, Netstal, Wittmann, Kuka, Fanuc, …) výhodou
pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
schopnost týmové práce
ochota vzdělávat se
oprávnění z vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Nabízíme:
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
nadstandardní mzdové ohodnocení dle znalostí, zkušeností a pracovního nasazení
nad rámec základní mzdy nabízíme nadstandardní příplatky za směnnost, výkon, kvalitu práce a přesčasy
balíček zaměstnaneckých benefitů (obědy, dovolená navíc)
firemní vzdělávání
možnost osobního a profesního růstu
perspektivu dlouhodobého zaměstnání - po 6 měsících smlouva na dobu neurčitou
Volné místo technik údržby expert pro lokalitu Jindřichův Hradec.