ŘEDITEL/KA KVALITY

  • Chuchelná

Pracovní místo ( ŘEDITEL/KA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Fajkusová Iva, tel.: 731 821 139, e-mail: fajkusova@pfplasty.cz
Požadujeme:
• VŠ technického nebo ekonomického směru
• Praxe v řídící funkci min. 5 let
• Znalost IATF 16949 / ISO 9001
• Znalost PPAD, VDA 6.5 a 6.3, APQP, 5S, MSA, FMEA, 8D, SPC, IMDS
• Základní znalost technologie zpracování plastů
Náplň práce:
• Zlepšování efektivnosti využívání technických i personálních kapacit
• Plánování a řízení projektů v rámci kvality
• Nastavování opatření k odstranění příčin reklamací
• Podpora zavádění nových projektů do výroby
• Zodpovědnost za chod interních auditů a opatření, pravidelný reporting
• Prosazování, kontrolování a zlepšování uplatňování interních zásad řízení jakosti
• Komunikace se zákazníky, účast na jednáních a řešení reklamací
Volné místo ředitel/ka kvality pro lokalitu Chuchelná.