Administrativní pracovník/ce, asistent/ka

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce, asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru, práce v programu Pohoda výhodou, avšak ne podmínkou. Základní znalosti programu Word, Excel. Spolehlivost, flexibilita, důslednost, diskrétnost, ochota a schopnost učit se novým věcem, samostatnost.
Náplň práce: vedení hotovostní pokladny - práce s hotovostí, práce v účetním programu Pohoda a to konkrétně tvorba skladových příjemek a výdejek a ostatních skladových dokladů dle aktuální potřeby, komunikace se zaměstnanci, správa docházky zaměstnanců, komunikace se zákazníky, komunikace s úřady, spolupráce s vedením firmy a účetní, na uvedené pracovní místo není potřeba účetní znalosti, vyřizování korespondence.
Nabízíme: mzda 90 Kč/hod. + odměny
První kontakt: telefonicky na čísle 608 856 682, životopisy zasílejte na e-mail: valfrgal@seznam.cz nebo se dostavte osobně na adresu sídla: Hrachovec 305 - po předchozí tel. domluvě.
Volné místo administrativní pracovník/ce, asistent/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.