Prodavač - pokladní

  • Doksy

Pracovní místo ( Prodavač - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-rozhodně nebudete celý den jen sedět za pokladnou
-čeká na Vás pestrá práce v podobě: dopékání pečiva, kontroly čerstvosti ovoce a zeleniny, doplňování zboží
-budete komunikovat se zákazníky a starat se o jejich spokojenost
Požadujeme:
-příjemné a vstřícné vystupování
-zodpovědnost a pracovní nasazení
-zkušenosti v obchodu uvítáme, nejsou pro nás však rozhodující
-uvítáme časovou flexibilitu a týmovost
Nabízíme:
-od prvního dne od nás získáte smlouvu na dobu neurčitou s pevně danými nárůsty mzdy (nástupní mzda 17 500 Kč, po 1. roce 18 214 Kč, po 2. roce 18 929 Kč)
-stravenky v hodnotě 80 Kč
-5 týdnů dovolené
-všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme
-jednáme fér - díky elektronické evidenci docházky žádná Vaše odpracovaná minuta nezůstane bez odměny
-přijmeme Vás do naší Lidl rodiny
-dostanete možnost k vlastnímu rozvoji v podobě kariérního růstu
Pozice je vhodná i pro cizince.
První kontakt - osobně v termínech: 18.6. v 10:00, 11:00 a 14:00; 21.6. v 14:00
Volné místo prodavač - pokladní pro lokalitu Doksy.