vychovatel/ka na DM

  • Letovice

Pracovní místo ( vychovatel/ka na DM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zkrácený úvazek 0,6. Nástup dle dohody. Nerovnoměrné rozvržení pracovní doby.
Požadavky: VŠ nebo SŠ vzdělání pedagogického zaměření dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění, praxe v oboru vítána.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na dovolenou.
Přihlášky do výběrového řízení včetně strukturovaného životopisu, kopií dokladů o vzdělání a písemného souhlasu se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení je nutno doručit elektronicky nebo poštou na výše uvedenou adresu školy do 25. června 2018.
Volné místo vychovatel/ka na dm pro lokalitu Letovice.