Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

učitel 1. stupně ZŠ

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce:náměstí 28. října č.p. 1019, Žatec
1. stupeň
uvedený plat je orientační, plat je stanoven na základě platné legislativy pro pedagogické pracovníky
kontakt: skola@3zszatec.cz , 606290306, osobně na uvedené adrese
Volné místo učitel 1. stupně zš pro lokalitu Žatec.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: učitel 1. stupně ZŠ

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny
Ulice: náměstí 28. října 1019
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Hassmanová
E-mail: skola@3zszatec.cz
Telefon: +420 606 290 306

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny